preloaderlogo

Seminerler

Stoperlerde Cerrahi klinik destek - MPI

Stoperlerde Cerrahi klinik destek - MPI

MPI, yeni bir stoper serisi tasarladı. Bu yeni cihaz, frez işlemini daha güvenli ve kontrollü kılan klinisyene destek vermektedir. Sistem, hızlı bir vidalama ile istenen uzunlukta yerleştirilebilen, her bir freze çapı için bir adet olmak üzere 5 freze stoperi içerir. Bu stoper, bu aletler için özel olarak tasarlanmıştır.

Stoperlerin buşunduğu kutu küçüktür, böylece cerrahi kutu içine yerleştirilebilir ve sterilize edilebilir.

Siman tamponları tek tek veya bir set olarak satın alınabilir.Yeni Transepitelyal Sistem

Yeni Transepitelyal Sistem

Harici bağlantı ve dahili bağlantı için MPI Ayrıcalık sistemlerinin yeni Transepitelyal hattının lansmanı.

Abutmentlerimiz, 4 mm çapında implantlar için, 2 mm ile 5 mm arasındaki yüksekliklerde düz monoblok ve 17º veya 30º arası açılı olanlar ile 2,5 ile 4,5 mm arasındaki yükseklik arasında seçim yapabilmekteyiz.
Tıbbi Hassas İmplantlar, düz monoblok transepitelyaller için ailenizde sıkma fonksiyonu olan yeni bir motor konveyörü içerir.

Bu protez bileşenleri ile MPI, klinisyenlere günlük olarak sunulan cerrahi vakaların çoğunu kapsamayı amaçlamaktadır.MPI - Desireé Sánchez González ticari ekibine yeni katılım

MPI - Desireé Sánchez González ticari ekibine yeni katılım

Nisan ayı itibariyle, MPI'nin Madrid'in kuzeyinde yeni bir ticari delege var.

Bu kuruluşla MPI satış ekibini güçlendirir ve müşterileri için hizmeti optimize eder:MPI web sitesinde klinik vakalar

MPI web sitesinde klinik vakalar

Tıbbi Hassas İmplantlar, web sitesinde, klinik vakaların yeni bölümünü sunuyor. R + D + i bölümünde, klinisyen sadece Privilige MPI diş implant hattında yapılan çalışmaları ve testleri değil, aynı zamanda rekonstrüksiyonların başlangıcından başlayarak sonuç gösterdiği 5 klinik vakanın resimlerini de bulabilir. sonu.

Klinik olgularda, vestibüler bağ greftleri ve vestibüler hacim artışları ile sütür ve titanyum raptiye ile sabitlenen kemik greftleri ve emilebilir kollajen membranlar ile üniter rekonstrüksiyonları gözlemlemek mümkündür.

Her durumda, implantların başlangıç ​​stabilitesi ISQ değeriyle ölçüldü. 3,3 mm çaplı bir platform olan 3,5 mm'lik harici bağlantının tüm implantları, minimum 4.1 ISQ değerine ve 4 mm çaplı implantlara, 4.1 mm'lik bir platformda 77 ISQ değerine ulaşmıştır.

Klinik vakaları görmek için profesyonel, http://www.mpimplants.com/es/i-di-i/casos-clinicos adresinden onlara danışabilir.MPI web sayfasını güncellemektedir.

MPI web sayfasını güncellemektedir.

Medical Precision Implants, müşterilerine daha fazla bilgi alabilmek için web sitesini güncelledi.

Yeni sayfada müşterilerimiz yeni tasarımını ve bilginin netliğini keşfedebilecekler. MPI, tüm klinisyenleri taramak ve şirketten en son haberleri öğrenmek için web sitesine girmeye davet ediyor.Haftada MPI "YoDona"

MPI, Aralık 2012'de "El Mundo" haftalık "Yodona" da mevcut

Geçtiğimiz Aralık ayında, YoDona dergisi Regina Bosch ile girişimci bir kadın olarak röportaj yaptı. Görüşme, şirketin başlangıcından, evriminden ve şirketin en ilginç anekdotlarından sayılır.

“Ailesinin otomobil parçaları konusundaki deneyimlerine dayanarak diş implantları üretiyor.

2007 yılında, silecekler ve ayarlanabilir koltuklar gibi araçların bazı bileşenlerini içeren aksları üreten aile şirketi üretim müdürü, bir diş implantı yerleştirdiklerini ve bunu üretebileceğimize inandığını söyledi. Fikir dikkatimi çekti ve pazar araştırması yapmaya başladım. 2008 yılının Ağustos ayında gittim. Aynı tesisleri kullanamadım, çünkü implantlar temiz bir ortama ihtiyaç duyuyor, bu yüzden yeni bir gemi yetiştirdim. Ailem bana finansal olarak destek verdi ve ayrıca bir kredi aldım. Otomobilin tecrübesi, kalite protokolleri, ölçümler, testler ve çalışma sistemleri için çok yararlı olmuştur ve bize çok büyük bir istikrar sağlamıştır. Mart 2009'da Almanya'daki ilk fuarımıza gittik ve ilk iki müşterimizi aldık. Hem İspanya'da hem de Almanya ve Fransa'da istedikleri tasarımları üreterek başladık. Yerleştirilen aletlere ek olarak içeri giren metal parçayı biz yaparız. Şimdi de markamızla kendi başımıza bir implant oluşturuyoruz ve olağanüstü bir şekilde çalışıyor. ”İmplantoloji I Dersine Katılımın Büyük Başarısı

Tüm mevcut koltuklar satıldı böylece Madrid geçen Ekim MPI tarafından düzenlenen "Atölye İmplantoloji alanında cerrahi Hasta", peki, bizim genel pratisyenler arasında alındı. Tabii Dr.Mario Mauvezin, Oviedo.Los yardımcıları Üniversitesi protezlerin profesörü ve oklüzyon rehberliğinde Dr Antonio Fernandez Coppel (Coppel Diş Akademisi) ve protez liderliğindeki birinci sınıf öğretim kadrosu, etti onlar açılış adres Kanadalı klinik başvuru Blake Nicolucci, kemik rekonstrüksiyon değişik formlarda bir sunum yaptı İmplantoloji Dünya Kongresi düzenleyicisi olabilir. MPI de Ekim Dr. César Muelas 6th sahip onuruna sahip, Madrid 2012 CEU Üniversitesi'nden iyi öğretmen öğretmen kadrosu olarak, Doto ağızdan anatomik bilgiye sahip öğrencilerimiz İmplant yerleştirilmesi için gerekli .

19. ve 20. günler arasında gerçekleşen II. Modül sırasında, tüm katılımcılara büyük ilgi gösteren hastalara çeşitli uygulamalar yapılmıştır. implantlar "Piezosurgery" sistemler temin, cerrahi aletler şirketi "Bontempi" INCOTRADING ve dağıtım şirketi İspanyol Derneği - MPİ SEI işbirliğini vardı.Tıbbi Hassas İmplantlar Ticari Ağını Genişletiyor

Tıbbi Hassas İmplantlar Ticari Ağını Genişletiyor

İspanya'nın merkezi bölgesi için yeni ticari temsilcilerimiz, Madrid'in Batı bölgesini getirmekle görevli olan Luis Rivera'dır.

Madrid'in batısındaki tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için şirketimize yeni bir ticari delege dahil edilmiştir.

Rivera, operasyon merkezini Madrid'deki merkezimizde olacak.

MPI, ticari ağını optimize etmek ve bu sayede müşterilerine daha iyi ve daha iyi bir hizmet sunmak için bu yeni randevuyu planlamaktadır.42 SEPES Granada Yıllık Toplantısı 2012

42 SEPES Granada Yıllık Toplantısı 2012

11, 12 ve 13 Ekim'de SEPES yıllık toplantısının 42. baskısı Granada'da gerçekleşti.

Tıbbi Hassas İmplantlar mevcuttu ve müşterilerimiz standımıza gelip ürün listemize yeni eklenen yeni ekleri görme fırsatına sahip oldular.

Gösterilen ilgi için hepsine teşekkür ederiz.Valensiya'da düzenlenen Kongreye Tıbbi Hassas İmplantlar Katıldı.

Valensiya'da düzenlenen Kongreye Tıbbi Hassas İmplantlar Katıldı.

Tıbbi Hassas İmplantlar, Valencia Konferans Merkezi'nde 24, 25 ve 26 Mayıs günlerinde düzenlenen SEI Kongresine katıldı.

Yeni ürünlerimizi görebilmemiz için bizi karşılayan standımıza gelen tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.Expodental 2012'de Başarılı MPI Bölümü

Şubat ayı boyunca IFEMA tarafından organize edilen ve İspanya Sağlık Teknolojileri Şirketleri Federasyonu (FENIN) tarafından tanıtılan Uluslararası Ekipman, Ürünler ve Dişhekimliği Hizmetleri Fuarı'nın on ikinci baskısı gerçekleştirildi.

Kuşkusuz, ülkemizde diş hekimliğinde 40.000'den fazla ziyaretçi (bir önceki baskıya göre% 2.2 daha fazla ziyaretçi) ve 300 katılımcı ile en büyük olay olmuştur.

MPI, katılımcılar arasında büyük bir kabul gördüğü içsel bağlantı implantları “Morse Cone” sistemini, elde ettiği büyük başlangıç ​​kararlılığı ve etkin iç bağlantısı için duyurma olanağına sahip oldu.

Ekibimiz, tüm 9 Kasım 21 numaralı standımıza gelen tüm müvekkillerimize ve ilgili taraflara, haberlerimiz ve promosyonlarımız için Salon 9, p'de bulunan minnettardır.

MPI Privilege® Sistemi, Hepimizin Aradığı Mükemmellik Taahhüdü.

"Expodental 2012" fuarı hakkında daha fazla bilgi için: www.ifema.es/web/ferias/expodentalABC Takımı MPI "İspanya Innova"

ABC Takımı MPI

23 Kasım 2011 Çarşamba günü, Tıbbi Hassas İmplantlar ile ilgili bir makale, ABC eki "Spain Innova" da yayınlandı.

Sağlık sektörünün tüm yenilikçi şirketleri arasından seçilen "ABC" gazetesi, önde gelen iki şirket arasında ve aralarında en son nesil ve en yüksek kalitede diş implantları ile MPI oldu.

Tıbbi Hassas İmplantlar - Mükemmelliğe doğru evrilmekMPI, IIB Ulusal Secib Kongresi'ne katılıyor

Tıbbi Hassas İmplantlar, yakın zamanda Zaragoza'da düzenlenen SECIB (İspanyol Oral Cerrahi Derneği) IX resmi kongresinde mevcuttu.

MPI, standınıza gelen ve onların haberlerinden keyif alan tüm müşterilere varlığınızı takdir ediyor.Medevice - Barselona 2011

İlk Tıbbi Cihazlar Tasarım ve İmalat Fuarı İspanya'da yapıldı ve biyomateryaller konusunda Avrupa konferansları ile merkezi paylaşıldı.

Bu yeni durumda, implante edilebilir uygulamalar için ürünler oluşturan tıbbi cihaz üreticilerinin ihtiyaçları tartışıldı.

MPI bu konferanslara OEM katılımcısı olarak katıldı. 310 numaralı standa bizi ziyaret etme fırsatına sahip asistanların ziyaretini takdir ediyoruz.Sepa Oviedo 2011'de Büyük Yardım Başarıları

Sepa Oviedo 2011'de Büyük Yardım Başarıları

MPI, son günlerde düzenlenen SEPA Yıllık Toplantısına katılmıştır. Standımız, bu kongeye gelen organizatörler, iştirakçiler ve ağız sağlığı uzmanları arasında olağanüstü memnuniyetle karşılanan 1.500'den fazla katılımcı tarafından iyi karşılanmıştır.

Santiago Calatrava tarafından tasarlanan Oviedo Kongre Sarayı'nın çevresi, kongreyi en küçük detayın bile eksik olmadığı seçkin bir toplantı haline getirdi.FDM 2011 Beklentilerini Gerçekleştiriyor

FDM 2011 Beklentilerini Gerçekleştiriyor

Forum Dental Mediterráneo (FDM) son baskıyı ağızda iyi bir tat ile kapattı. Organizasyon tarafından belirlenen hedefler karşılandı ve olayın üç günü boyunca toplam 10.000 ziyaretçiye ulaştı ve bir kez daha diş sektöründeki profesyoneller için en uygun platform haline geldi.

Toplam ziyaretçi sayısının 3 bini aşkın dişhekiminin katılımı toplam ziyaretçi sayısının% 30.96'sını oluşturdu, bunu 1.541 ziyaretçi ile birlikte hijyenist ve yardımcılar grubu izledi (toplamın% 15,30'u). Aynı şekilde, ağız sağlığı sektörünün farklı uzmanlık alanlarından 900'den fazla diş teknisyeni, 192 konuşma terapisti ve 2.047'den fazla öğrencinin katılımını vurgulamalıyız.

MPI ürünlerini sunarken, standına yaklaşan halkın büyük bir kısmı yeni İç Bağlantı implantları olan Morse Cone'ye büyük ilgi gösterdi.Form Takip Fonksiyonu - Siz İhtiyacı Yaratın, Biz Şekillendiriyoruz

Form Takip Fonksiyonu - Siz İhtiyacı Yaratın, Biz Şekillendiriyoruz

Gelecek Nisan 2011'den itibaren, yeni Mori Konisi İç Bağlantı MPI Ayrıcalık implantı ticarileştirilecektir.

Koronal bölge, marjinal kemiği mümkün olduğunca koruyabilmek için iç bağlantı implantına fonksiyonel yüklerin optimal dağılımından yararlanan mikro döngülerle tasarlanmıştır.

İmplant, çift iç altıgeniyle, protez bileşenlerinin hızlı ve sıkı bir şekilde yerleştirilmesini kolaylaştırır ve morse konisi ile tamamen hermetik bir mekanik sızdırmazlık ve bir toplam sızdırmazlık sağlar. Mono blok davranış, bakteriyel sızıntıları önler ve bir bütün olarak işlev gördüklerinde fiziksel yorgunluğu önleyen tasarımı güçlendirir.

Universal Hexagon Harici Bağlantı implantının makro tasarımının avantajlarını korumak:

Dönüşlerin çift girişi
Mikro bobin
Apikal üçüncü konik morfolojisi
Koronal yüzey mekanize
Çift yüzey işleme
Titanyum bonificado ve soğuk gergin
Morse Konisi İç Bağlantı implantı, çok yönlü ve son derece kararlı bir implant olarak kabul edilmektedir.Büyük Bir Ayrıcalık - Dental Tribune

Büyük Bir Ayrıcalık - Dental Tribune

Expodental 2010 - Madrid, 11 - 13 Mart

Son nesil MPI Privilege® implantları, çok yönlü ve çok geniş bir uygulama spektrumuna sahip olan bir implant aracılığıyla, herhangi bir klinik duruma karşı en iyi performansı sağlamak için tasarlanmıştır. Dönüşlerin çift girişi, optimal mesafesi ve mikro dönüş, implantın tüm kemik kalitesi durumlarında kontrollü ve sürekli bir şekilde sürülmesini sağlar. Apikal üçün konik morfolojisi, Tıbbi Hassas İmplantların (www.mpimplants.com) implantlarını atravmatik olarak yerleştirmeyi sağlar. Tasarımı apikal yakınsak dişler arasındaki üniter dişsiz boşluklar için idealdir. İlk stabilite, yetersiz kemik yataklarında bir osteotome etkisi ile elde edilir. Dört kesme bıçağı, kendi kendine geçirme işlemini kolaylaştırır ve kemiği yoğunlaştırır, yüksek başlangıç ​​kararlılığı sağlar. İmplantın koronal kısmının bakteriler tarafından kolonize olmasını önlemek için, MPI ilk aşamada enfeksiyonu reaksiyona sokmak ve durdurmak için implantın üst bölgesinde düz bir yüzey tasarlamıştır. İmplantın yapısı, sertliği% 20 oranında artıran bir yüzey işlemine sahip olan titanyum Grade 4 gradyanı kullanılarak güçlendirilmiştir.