preloaderlogo

Kurslar

Sepa Granada 2013

Sepa Granada 2013

Tıbbi Hassasiyetli İmplantlar participó en la 47 ª Reunón Anual de la SEPA İspanya ve İspanya'da düzenlenen bir konservatuarda bir final programı ve 1.300 profesionales. Las ponencias de alto carácter clínico, altamente formativos formatları ve formatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayınız. MPI estuvo exponiendo sus üretimi ve kullanımı hakkında bilgi ve belgeler. Queremos agradecer la visita de todos los interesados ​​que se acercaron bir nuestro standı.Nuevas fresas escalonadas

Nuevas fresas escalonadas

Medical Precision Implants, Privilege sistemi için yeni stoperleri içeren cerrahi olanaklarını genişletiyor ve bu modifikasyonlar ile MPI klinisyenlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak istiyor.

Cerrahi Kutusu'nu ihtiva eden stoperler çaplarını Ø3.25 mm'den Ø3, 60 mm'ye ve Ø4, 25 mm'den 4.60 mm'ye kadar açarak bu stoperler arasında var olan çap atlamasını azaltmaktadır.

Ø3mm'den Ø4mm'ye çıkacak olana ek olarak yeni bir pilot matkap da üretildi.

Uzunluklar aynı kalacaktır.Ekvator Sütunları

Ekvator Sütunları

MPI, OT Ekvator marka protez locator sistemini ürün yelpazesine dahil etmektedir.

Hem dahili hem de harici tüm MPI Privilege ve MPI Excellence implant sistemleri için kullanılabilir.

Bu sütunlar ile 7 mm'ye kadar transgingivalite kadar yükseklik aralığı tamamlanmıştır. Dikkat çeken bir çalışma ve en zor durumlarda bile tepki veren geometrinin tasarımıyla bir dizi ataşmandır.KLİNİK DESTEK TEMEL BİLGİ DERSİ 6

KLİNİK DESTEK TEMEL BİLGİ DERSİ 6

6 Mayıs'ta Madrid'de klinik destekle ilgili temel bir bilgi birikimine sahip olduk.

Bu vesileyle, kurs, implantoloğun ameliyattaki faaliyetlerini destekleyen herkese yönelikti.

Yeni bilgi edinme ya da yenilemesi durumunda, katılımcılar gün içinde aktif olarak katılma fırsatını kaçırmadılar ve diğerlerinin yanı sıra, "protokolleri güçlendirmek için ilginç" bir kurgu olarak bizi bıraktılar.MÁLAGA'DA TEMEL BİLGİ DERSİ

MÁLAGA'DA TEMEL BİLGİ DERSİ

5 Mayıs'ta Malaga'da Temel Bilgi Kursu'nun yeni bir baskısı yapıldı.

Aynı talebe cevap veren kurs, önerilen içeriğe dinamik olarak katılan büyük bir katılımcı katılımına sahipti.

Başarısından dolayı, yakında bölgedeki farklı kursların yeni sürümleri olacak.SEVILLE'DA SATIŞ KOÇLUK DERSİNDE BAŞARI

SEVILLE'DA SATIŞ KOÇLUK DERSİNDE BAŞARI

1 Nisan'da Seville'de Satış Koçluğu'nda yeni bir kurs düzenledik. Katılımcıların büyük akışı, koltukların satıldığı çok keyifli bir gün geçirebileceğimiz anlamına geliyordu.

Elbette, ticari klinikler, asistanlar ve hastayla doğrudan temas halinde olan tüm personel hedeflenmiştir.

Bölgeye olan büyük talep nedeniyle, MPI'den kısa bir süre sonra yeni bir Gelişmiş Satış Koçluğu kursu gerçekleştirmeyi planladık.

Haberimiz olduğu anda sizi bilgilendireceğiz!YÖNETİM-KİŞİ YÖNETİMİ DERSİNİN POZİTİF DEĞERLENDİRMESİ

YÖNETİM-KİŞİ YÖNETİMİ DERSİNİN POZİTİF DEĞERLENDİRMESİ

26 Kasım'da "Yönetim - İnsan Yönetimi" kursumuzun ilk baskısı müşterilerimiz tarafından büyük kabul görerek gerçekleştirildi.

Tüm öğrencilere katılımları için teşekkür ederiz ve yer sıkıntısı nedeniyle devam etmeden kalan kişiler için üzgünüz.

Elde edilen başarı nedeniyle, çok yakında ikinci bir baskı yapacağız. Size bilgi vereceğiz."HASTA DOKÜMANI" DERSİNE YARDIM İÇİN BAŞARI

Geçtiğimiz Cumartesi, 22 Ekim günü, MPI bir Diş Koçluğu Konferansı düzenledik, "Hasta Sadakati" adını verdiğimiz tüm klinik personele, müşteri / hastayla doğrudan temas halinde olduğunu söyledi.

Bu gün katıldığı 25 katılımcıya, gösterilen ilgiden dolayı beklentilerimizi aşan teşekkür ederiz.

Asistanlar gün boyunca büyük ilgi gördü. Tüm öğrenciler aktif ve keyifli bir çalışma ortamı yaratmaya katkıda bulundular, aynı zamanda çok karlılar.

Bu baskının dışında kalan tüm insanlara yer verme niyetimizi takiben, yakında yeni bir tane yapacağız. Size bilgi vereceğiz.

İşte günün bazı fotoğraflarını bırakıyoruz ...ÖRNEK 2016'DA KATILIM ÇOK POZİTİF

ÖRNEK 2016'DA KATILIM ÇOK POZİTİF

10 - 12 Mart tarihleri ​​arasında Madrid'deki Maddede Bir kez daha kutlandı ve bu sektörde gerçekleşen en önemli Avrupa etkinliklerinden biri olduğunu kanıtladı.

Bu vesileyle, MPI, yenilikleriyle ilgilenen ziyaretçilerin çoğunu, MPI Excellence konik implantı kişisel olarak deneyimledi.

Standımıza gelen tüm müşterilere ziyareti takdir ediyoruz.MPI YENİ BİR KATALOĞU BAŞLATTI

MPI YENİ BİR KATALOĞU BAŞLATTI

Son zamanlarda, MPI implant ailesi ailesine dahil edilen yeni Excellence konik implantı içeren yeni bir ürün kataloğu sunuyoruz. Yenilikler arasında ayrıca cerrahi kutuların güncellemeleri de bulunuyor. Kataloğumuz tüm protez ve enstrümantal ekleri ile tamamlandı.

Bu yeni katalogda, profesyonel her klinik durumda kullanılacak en doğru ve konforlu implant sistemini seçebilir.AKADEMİ DİŞ KOPYAL ÖĞRENCİLERİ FABRİKAMIZI ZİYARET ETTİ

AKADEMİ DİŞ KOPYAL ÖĞRENCİLERİ FABRİKAMIZI ZİYARET ETTİ

11 Haziran'da Coppel Dental Academy'nin öğrencileri Madrid'de bulunan fabrikamıza rehberli bir ziyaret gerçekleştirebildiler.

Grup, profesyonellerin bir iş aracı olarak neye benzediğine dair kuşkusuz, tasarımlarında ve üretimlerinde titiz kalite kontrollerine dayanan implantların üretim sürecini ilk kişi olarak görebildi. Gösterilen ilgi için herkese teşekkür ederiz.MPI IDS 2015'te

MPI IDS 2015'te

Tıbbi Hassas İmplantlar, 10-14 Mart 2015 tarihleri ​​arasında Köln'de düzenlenecek olan "International Dental Show - IDS 2015" fuarında sunulacak.

MPI iki diş implant sistemini sunacak:

     - İç Bağlantı (Morse Cone)

     - Dış Bağlantı (Evrensel Altıgen)

Şirket, standında yer almak isteyen tüm doktorları, distribütörleri ve ziyaretçileri memnuniyetle karşılamaktadır:

Salon: 4.1

Stand: B064

Randevu almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin:
 DAĞITICILAR İÇİN BAKIŞ

DAĞITICILAR İÇİN BAKIŞ

İspanya'nın önde gelen bir Alman üreticisi ve öncü üreticisi olarak Medical Precision Implants, S.A. 2008 yılında, üst düzey profesyonellerin deneyimlerine dayanarak müşterilerine özel bilgi birikimi sağlayan bir şirkettir.

Ürün ve hizmetlerini uluslararası medikal cerrahi implant endüstrisine sunabilmek için MPI, müşterileriyle yakın bir ilişki geliştirmiş ve beklentilerini aşan çözümler bulmasına yardımcı olmuştur.

 

Ürün yelpazesi şunları içerir:

- İç Bağlantı Dental İmplant Sistemleri (Morse Cone)

- Dış Bağlantı Dental İmplant Sistemleri (Evrensel Altıgen)

 

İmplant sistemlerinin başlıca avantajları şunlardır:

- İmplantın Makro Tasarımı: Dönüşlerin çift girişi, dönüşler ve mikro yarık arasındaki optimal mesafe

- Apikal anatomik tasarım: 4 kesici bıçak tarafından tercih edilen atravmatik insersiyon, yüksek başlangıç ​​stabilitesi, kendiliğinden kuruma

- İmplantın koronal kısmında düzgün işlenmiş yüzey: Bakteriyel kolonizasyon durumunda dekontaminasyon sürecine yardımcı olurlar.

- Yüzey işleme: İmplantın mikro ve makro yapısı implantın osseointegrasyonunu hızlandırır

- Titanyum yüksek performans: implantın yapısı soğuk şekillendirilmiş 4 titanyum kullanılarak güçlendirilmiştir.

 

Tasarımda titiz kalite kontrol prosedürleri ve tüm üretim ve işleme zinciri boyunca sağlanan maksimum sıfır hata, ürünlerini profesyonellerin barışı ve güvenliğine dönüştürür.

En modern teknolojilere sahip akıllıca iş tarzı, MPI'yi uygun büyüme ve maksimum genişleme pozisyonuna yerleştirir.SEPA 2014 KONGRESİNDE HAZIRLANAN IPAD'IN TESLİMİ

SEPA 2014 KONGRESİNDE HAZIRLANAN IPAD'IN TESLİMİ

22-24 Mayıs tarihleri ​​arasında Valladolid'de düzenlenen SEPA'nın XLVIII Toplantısı'na katıldığımız iPad'i zaten teslim ettik. Şanslı olan Doktor Francisco Enrile idi. Fotoğrafta bölge satıcımız Luis Rivera'nın, Huelva'daki kliniğinde Dr. Enrile'e IPad'ı nasıl verdiğini görüyoruz. Umarız beğenirsiniz.

Kongre süresince standımıza gelen tüm katılımcı ve katılımcılara çok teşekkür ederiz.SATIŞ KOÇLUK DERSİNDE KATILIMIN BÜYÜK BAŞARI

SATIŞ KOÇLUK DERSİNDE KATILIMIN BÜYÜK BAŞARI

Geçen Haziran ayında Madrid'de düzenlenen MPI tarafından düzenlenen "Satış Koçluğu Kursu", müşterilerimiz arasında mükemmel bir resepsiyona sahipti.

Kurs, klinik satış, asistanlar, resepsiyonistler ve hastayla doğrudan temas halinde olan herkesin geniş bir personel katılımını sağlamayı hedeflemiş, böylece tüm mevcut yerler satılmıştır.

Bu sebeple şirket başka bir baskı yapmaya karar vermiş, bu sayede asistanlar arasında büyük bir değer kazanmış olan bu büyük kursa, koltuksuz bırakılan tüm insanlar katılabilir. Expodental 2014'te kutladığımız çekiliş sırasında kurstaki bir yerin şanslı galibi.

Öğrencilerin yorumları arasında aşağıdakileri vurgulayabiliriz: "Mükemmelden daha fazlası", "Benzer bir ders yok", "Gerçek bir geçiş".SEPA 2014 - VALLADOLID

SEPA 2014 - VALLADOLID

MPI, 22-24 Mayıs tarihleri ​​arasında Valladolid'deki Palacio de Congresos Miguel Delibes'de düzenlenen SEPA kongresinde hazır bulundu.

Geniş ziyaretçi akışı, mevcut müşterilerin memnuniyetinin göstergesi, olayı benzersiz bir gün haline getirdi. Yeni MPI CAD / CAM ürün grubunun en son haberleri, doktorlar tarafından büyük ilgi gören standta gösterildi.

MPI, standınıza gelen herkese yapılan ziyarete teşekkür etti.MPI, Expodental'a katılımının çok olumlu bir değerlendirmesini yaptı

MPI, Expodental'a katılımının çok olumlu bir değerlendirmesini yaptı

Bir kez daha 13-15 Mart tarihleri ​​arasında Madrid'de düzenlenen Expodental 2014, ülkemizde dişhekimliği sektöründeki en önemli etkinliklerden biri olarak kaldığını kanıtlamıştır.

Bu vesileyle fuar, toplam 304 katılımcıyla verilerini artırdı ve 27.077 profesyonel ziyaretçiyle bir önceki baskıya göre 5.000 daha fazla ziyaret etti.

MPI ziyaretçilerin artışını bizzat yaşadı ve katılımlarını çok olumlu bir şekilde değerlendirdi.

 

Standımıza gelen tüm müşterilere yapacağınız ziyaret için teşekkür ederiz, aşağıdaki linkte fuarın iyi gelişimini görebilirsiniz:

BAĞLANTI MASTER MPI EXPODENTAL 2014 MADRID iStandVideoMPI'nin ticari ekibine yeni eklenen - Violeta Jimeno

MPI'nin ticari ekibine yeni eklenen - Violeta Jimeno

1 Mart 2014 tarihinde, Madrid'in Doğu Bölgesi'ni görevlendirecek olan Violeta Jimeno, MPI'ye katıldı. MPI, ticari ağını optimize etmek ve müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için bu yeni randevu ile niyetinde.

Bayan Jimeno, operasyon merkezini Madrid'deki merkezimizde alacak.

İletişim bilgileriniz:MPI, SEPA 2014 - Valladolid'de mevcut olacak

MPI, SEPA 2014 - Valladolid'de mevcut olacak

Tıbbi Hassas İmplantlar 22-24 Mayıs tarihleri ​​arasında Valladolid'deki Miguel Delibes Oditoryumu'nda düzenlenecek olan SEPA'nın 48. Yıllık Toplantısına katılacak.

Yüksek klinik karakterli sunumlar, oldukça biçimlendirici atölyeler ve avangard sempozyumlar, SEPA'nın yıllık toplantısını klinisyenler için önemli bir randevu haline getirmektedir.

Yeni CAD-CAM Line ürün grubu da dahil olmak üzere son teknoloji ürünü teknolojik ürünler ve yenilikleri.

# 19 numaralı standımıza gelen tüm müşterilere bizzat katılacağımız için mutlu olacağız.

SEPA 2014 hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linke tıklayın:
www.sepa.es/es/congresos/sepa-valladolid-2014.htmlII Pratik İmplantoloji Kursu

Haziran geçen yıl geçmiş 6 ve 7 ve 21 ve 22 ilk baskısının başarısının ardından, doktorlar arasında mükemmel bir resepsiyon ile "Hasta üzerinde Cerrahisi ile İmplantoloji II Ders" Mevcut gerçekleşti tüm kareler yine tükeniyor.

Tabii Dr Antonio Fernández Coppel (Coppel Diş Akademisi) ve Mario Mauvezin (Oviedo Üniversitesi Prof. protez) liderliğindeki, birinci sınıf öğretim kadrosu olmuştur.

Dersin ilk bölümünde, öğrenciler, ağız boşluğuna ait anatomi teorisi, ortopantomografi, TAC ve rehberli cerrahi girişlerinin yorumunu almışlardır.

Daha sonra, tarayıcıların ve ortopantomografların yorumlanması için uygulamalar yapıldı. Son olarak, oturum hastanın tıbbi öyküsünün ve bilgilendirilmiş rızasının öneminin açıklanmasıyla sonuçlandı.

Cumartesi sabahı, en yaygın insizyon ve sütürler teorisinin yanı sıra, implantolojide enstrümanlara ve cerrahi alana bir giriş yapıldı. Frezeleme ve implant yerleştirme MPI Privilege teknikleri de gözden geçirilmiştir.

Coppel kuzularda kesikler ve dikişler atölyesi öğretti. Daha sonra, öğrenciler reçine ve kuzu çeneleri implant yerleştirme uygulamaları gerçekleştirdi. Sonunda piezoelektrik cerrahinin dünyasını keşfedebildiler.

Bu dersin ikinci modülünde öğrenciler, MPI sağlık ekibiyle birlikte implant yerleştirme sürecinde mevcuttu ve sürece aktif olarak katılma olanağı buldular.

Dr. Mario Mauvezin, 22/6. Gününde, klinisyenlerin bilgisini güçlendirmek için farklı uygulamaların gerçekleştirildiği, implantların restorasyonu ile ilgili temel kavramları anlattı.

Klinisyenlerin değerlendirmesine göre, kurs bir başarı olmuştur ve beklentileri tam olarak karşılanmıştır.